Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
System sprzedaży e-klientSprawdź pocztę
  
  

O nas

Szanowni Państwo,

Witam serdecznie w firmie BJP GROUP.

BJP GROUP  to połączenie doświadczeń niezależnych menadżerów, dla których mottem przewodnim jest stwierdzenie, że trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną.

Ciągłe dążenie do perfekcji, chęć implementacji nowych rozwiązań logistyczno-magazynowych, dopasowywanie oferty do potrzeb klienta oraz chęć rozwoju, spowodowały, że podjąłem decyzję o zakupie, w Rokietnicy pod Poznaniem, gruntu o powierzchni 3,5 ha pod budowę siedziby Spółki wraz powierzchnią magazynową.

Autorska pracownia projektowa CDF Architekci, dla której architektura jest nie tylko pracą, ale i pasją życia, zaprojektowała budowlę, o łącznej powierzchni 9700 m2, w równowadze z formą, funkcją i trwałością. 
Pierwszy etap inwestycji (budynek biurowo-socjalny wraz z 3000 m2 powierzchni magazynowej) został zakończony we wrześniu 2011 roku i BJP GROUP posiadając odpowiedni, do bieżących potrzeb klientów, magazyn i dysponując własną flotą samochodów ciężarowych,  sprawnie realizuje postawione sobie cele.

Wysoka konkurencja na rynku stawia przed nami coraz to nowe wyzwania w zakresie poprawienia efektywności obsługi Naszych klientów.

Zapraszam  do współpracy z BJP GROUP.
 
Brunon Pogodziński
Prezes Zarządu